Back

Nauka i badania

Akademia WSEI słynie z prężnie działających laboratoriów, unikatowych na skalę kraju. Laboratoria są naukowo-badawczymi jednostkami organizacyjnymi i mają charakter interdyscyplinarny. Prowadzą szeroko zakrojoną działalność naukowo-badawczą oraz popularyzującą wiedzę.

Z laboratoriów korzystają zarówno pracownicy, jak i studenci. Mają do dyspozycji m.in. pomieszczenia z lustrem fenickim, systemy do rejestracji audio-wideo, eye-trackery, elektroencefalografy, drukarka 3D, uniwersalne centrum obróbcze HAAS.

Akademia WSEI prowadzi szeroką działalność naukową w kilku formach.

Należą do niej badania naukowe oraz projekty badawcze, prowadzone przez pracowników naukowych uczelni. Działalność naukowa znajduje również odzwierciedlenie w organizowaniu licznych seminariów i konferencji naukowych i naukowo-dydaktycznych, w trakcie których prezentowane są wyniki prowadzonych badań.

Działalność naukowa Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji obejmuje prace badawcze w ramach nowoczesnych laboratoriów Centrum Informatyzacji i Bezpieczeństwa Transportu,  Centrum Diagnostyki, Badań i Analiz WSEI, Centrum Symulacji Medycznej oraz Laboratorium Cyberbezpieczeństwa – najnowocześniejszego i jedynego tego typu laboratorium we wschodniej Polsce.

LABORATORIA WSEI

Zapraszamy do zapoznania się z działalnością naukową i badawczą uczelni