Back

Lubelska Akademia WSEI zaprasza Cię do miejsca stworzonego specjalnie dla Ciebie
do Twojej Strefy Kandydata.

 

 

Chcemy Cię wesprzeć w wyborze studiów. Wiemy, jakie to dla Ciebie ważne. Dlaczego warto tu zajrzeć?

  • Dzięki wirtualnemu spacerowi, filmom, zdjęciom zapoznasz się z infrastrukturą Akademii WSEI, zobaczysz nasze laboratoria, sale wykładowe itp.
  • Dowiesz się, czego uczymy i jak uczymy. Poznasz naszą ofertę edukacyjną, wykładowców, absolwentów.
  • Otrzymasz maksimum informacji nt. każdego kierunku studiów o którym myślisz.
  • Odpowiemy na wszystkie twoje pytania i rozwiejmy wątpliwości.

Znajdziesz tutaj wszystko, co jest Ci potrzebne do podjęcia bardzo ważnej decyzji, jaką jest wybór kierunku studiów.

Czekamy na Twój ruch, napisz, zadzwoń. Serdecznie zapraszamy!

Rekrutacja:

Tel.: +48 81 749-17-77

bos@wsei.lublin.pl,

rekrutacja@wsei.lublin.pl

WIRTUALNE DNI OTWARTE

Wybierz studia  – sprawdź swoje predyspozycje!

Test kompetencji

W tym miejscu znajdziesz krótki test, który wskaże Ci proponowane dla Ciebie obszary naukowe, a co za tym idzie zawody, w których Twoje umiejętności są najbardziej pożądane.

Przystępując do ankiety, zostaniesz poproszony o podanie kilku informacji i danych, które pomogą określić Twoje predyspozycje i umożliwią udzielenie Ci pomocy oraz dadzą wskazówki, które możesz wykorzystać podczas konsultacji z profesjonalnym doradcą zawodowym.

https://edukacja-zawod.wsei.lublin.pl

Test kompetencji

Nasi wykładowcy to osoby z wartościowym dorobkiem naukowym i doświadczeni dydaktycy. Wielu z nich posiada bogate doświadczenie w praktyce gospodarczej lub sferze publicznej. Poznaj ludzi, których spotkasz na zajęciach:

Dr Diana Wróblewska -„Uwarunkowania innowacyjności przedsiębiorstw przemysłu spożywczego w kontekście stosowania koncepcji otwartych innowacji”

Autorka w swojej najnowszej książce poruszyła problematykę innowacyjności przedsiębiorstw oraz jej uwarunkowań.

Wskazany obszar prac jest od kilkunastu lat tematem zainteresowań autorki oraz przedmiotem prac badawczych związanych z uzyskaniem stopnia doktora.

Głównym celem monografii jest identyfikacja wewnętrznych uwarunkowań innowacyjności, odnoszących się do posiadanych zasobów oraz określenie czynników determinujących skłonność badanych przedsiębiorstw do realizowania procesów otwartych innowacji.

Praca przeznaczona jest zarówno dla teoretyków i badaczy zajmujących się zagadnieniami innowacyjności, jak też dla praktyków życia gospodarczego, stanowiąc odpowiedź na zapotrzebowanie rynku w aktualnej sytuacji epidemiologicznej i kryzysu przedsiębiorstw z tym związanych.

https://wydawnictwo.wsei.eu/

Naukowcy z WSEI w gronie 2% najlepszych uczonych na świecie

W prestiżowym gronie 2% najlepszych naukowców na świecie znalazło się dwóch pracowników Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie:

  • Prof. WSEI dr hab. inż. Tomasz Rymarczyk
  • Prof. dr hab. inż. Jan Sikora

Lista TOP 2% jest  to prestiżowy ranking najbardziej wpływowych ludzi nauki na świecie. Zawiera nazwiska badaczy, których publikacje są najczęściej cytowane przez innych autorów z określonych z ich dyscyplin i subdyscyplin.

Zestawienia zostało przygotowane przez Uniwersytet Stanforda we współpracy z wydawnictwem Elsevier i przedsiębiorstwem SciTech Strategies.

https://data.mendeley.com/datasets/btchxktzyw/2

Queen Mary University of London doceniła naszego wykładowcę

Queen Mary University of London na przygotowywanej przez siebie stronie internetowej dotyczącej „Wrażliwości przetwarzania sensorycznego” umieścił na „mapie” badań i badaczy tego obszaru naszą Uczelnię i wykładowcę, Panią dr Monikę Baryłę- Matejczuk.

Dzięki temu WSEI znalazła się w bardzo prestiżowym gronie Uczelni na świecie, w których bada się to zagadnienie, a nasz wykładowca – jedyny w Polsce! – został uwzględniony, jako badacz „Wrażliwości przetwarzania sensorycznego” (wysokiej wrażliwości).

Serdecznie gratulujemy!

https://sensitivityresearch.com/research/researchers-directory/

WSEI otrzymała Patent na wynalazek

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie otrzymała patent na wynalazek pt. „Urządzenie i sposób badania trwałości materiałów, zwłaszcza biomateriałów stomatologicznych.”

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej przyznał Dokument Patentowy wynalazkowi stworzonemu przez wykładowców WSEI, Pana mgr inż. Kamila Pasierbiewicza i Pana dr hab. inż. Daniela Pieniaka.

Wynalazek to urządzenie mające na celu badanie trwałości materiałów sposobami mechanicznymi poprzez zmienny docisk i zmianę położenia przeciwpróbki. Obciążenia mechaniczne są wykonywane równolegle z kondycjonowaniem, które odwzorowuje czynniki środowiska fizjologicznego tzn. odwzorowuje ruch zębów i zmienne warunki temperaturowe panujące w jamie ustnej. Urządzenie i sposób badania znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim dla badania trwałości biomateriałów stomatologicznych.

Na co dzień inżynierowie są wykładowcami WSEI na Wydziale Transportu i Informatyki. Prace nad wynalazkiem trwały kilkanaście miesięcy, dlatego tym bardziej cieszymy się z sukcesu naszych wykładowców. Serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne wynalazki naszych naukowców.

Więcej na: https://www.wsei.lublin.pl/sukcesy-naukowe-nauczycieli-akademickich/

Wykształciliśmy ponad 40 tys. ludzi. Obecnie w murach Akademii WSEI kształci się ponad 9  tys. studentów.

Już od 23 lat Uczelnia kształci nowoczesnego absolwenta wyposażonego w niezbędne narzędzia, wiedzę i umiejętności praktyczne, dostosowane do rosnących wymagań pracodawców, równocześnie dbając o jak najwyższą jakość studiów związaną z kadrą akademicką i wdrażaniem nowoczesnych technologii.

Od kilku lat wzrasta liczba studentów i kierunków studiów, co potwierdza jakość, wiarygodność i nowatorstwo kształcenia uczelni. Nasi absolwenci są dzisiaj dyrektorami, pedagogami, cenionymi psychologami, informatykami, inżynierami czy pielęgniarkami z bardzo dobrymi opiniami. Pracują w administracjach publicznych i instytucjach związanych z finansami i ekonomią. Certyfikaty i coraz wyższe miejsca w rankingach potwierdzają uznanie dla uczelni, jako przestrzegającej wysokich standardów edukacyjnych, aktywnie wspierającej swoich studentów i absolwentów w podejmowaniu wyzwań, realizacji marzeń i celów zawodowych.

Zobacz historie i opinie kilku z nich:

Czy wiesz że powierzchnia użytkowa Uczelni to ponad 10 tys. metrów kwadratowych? Można się pogubić 😉

Dlatego zapraszamy Cię do poznania struktury naszego budynku, zajrzenia do sal wykładowych, a także zobaczenia jak wyglądają nasze laboratoria.

Link do laboratoriów:

Link do strony Laboratorium Cyberbezpieczeństwa:

https://cyber.wsei.eu/

Link do informacji nt. laboratoriów WSEI

https://www.wsei.lublin.pl/laboratoria-badawcze/

Filmy z których dowiesz się więcej:

Drukarka 3D drukująca z metalu:

https://www.youtube.com/watch?v=SsdRoeXqvRU

Laboratorium Cyberbezpieczeństwa na kierunku Informatyka:

https://www.youtube.com/watch?v=CUmyrwQja6A&t=4s

Przykładowe zajęcia prowadzone przez naszych wykładowców

Psychologia w życiu

Mózg nastolatka

Ciśnienie w oponach

Materiały kompozytowe w budowie pojazdów

Metody symulacyjne w inżynierii

Dane osobowe - czym są i jak je chronić

Dane osobowe - RODO

Elektromechaniczne Systemy LPG

Jak higienicznie umyć ręce - Zobacz, czy robisz to dobrze

Jak stworzyć i zapamiętać bezpieczne hasło

Mówię, słucham, ale czy rozumiem

Pobieranie krwi- zajęcia na kierunku Pielęgniarstwo

Pojazdy elektryczne - zajęcia na kierunku Mechatronika

Zakładanie kombinezonu ochronnego pokaz w MCSM

Pobieranie krwi- zajęcia na kierunku Pielęgniarstwo

Pojazdy elektryczne - zajęcia na kierunku Mechatronika

Zakładanie kombinezonu ochronnego pokaz w MCSM