Dom studenta WSEI

DOM STUDENTA WSEI

To budynek mieszkalny o nowoczesnym designie znajdujący się w śródmieściu Lublina przy ul. Unickiej 3. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą rozwijać się zarówno intelektualnie jak i społecznie. Przyjazna atmosfera pomaga w integracji pomiędzy studentami oraz zapewnia wzajemne poszanowanie swobód i obowiązków wszystkich mieszkańców.
Zespół pracowników administracyjnych chętnie pomoże każdemu studentowi, który potrzebuje porady w sprawach administracyjnych, socjalnych oraz kulturowych.

Lokalizacja

Położenie domu studenckiego sprawia, że jest fantastyczną bazą wypadową do zwiedzania Lublina. Kilkuminutowy spacer z kampusu dzieli Cię do Starego Miasta, Zamku Lubelskiego, jak również od galerii handlowych, restauracji, klubów, barów oraz banków.
Budynek zlokalizowany jest  w okolicy doskonale skomunikowanej ze wszystkimi częściami Lublina. Usytuowany jest w pobliżu Dworca PKS, a tuż pod budynkiem znajduje się przystanek MPK oraz stacja lubelskiego roweru miejskiego.

WSEI House to:

300 mieszkańców

218 pokoi

94 mieszkania

5 apartamentów

Dom studenta WSEI to 94 mieszkania kompletnie urządzone i wyposażone. To budynek mieszkalny o nowoczesnym designie znajdujący się w śródmieściu Lublina. Każde mieszkanie posiada oddzielną kuchnię i łazienkę oraz  pokoje 1, 2 i 3-osobowe. Budynek jest również wyposażony w cichobieżne windy, dostępne z poziomu garażu. Dla osób zmotoryzowanych istnieje możliwość skorzystania z parkingu podziemnego. Na parterze urządzono dostępną dla mieszkańców pralnię z pralnicami i suszarkami profesjonalnymi znanej marki.

Budynek jest monitorowany za pomocą kilkunastu kamer z zapisem cyfrowym. Kamery umieszczono zarówno na zewnątrz budynku jak w klatkach i windach. W godzinach dziennych czynna jest administracja, która służy pomocą wszystkim mieszkańcom, po godzinach pracy administracji w budynku przebywają pracownicy ochrony.

wsei-lublin-dom-studenta9

OPŁATY

STUDENCI WSEI:

Pokój 1 osobowy – 500 zł brutto + media
Pokój 2 osobowy – 350 zł brutto + media
Pokój 3 osobowy – 300 zł brutto + media

MIESZKAŃCY SPOZA WSEI:

Pokój 1 osobowy – 650 zł brutto + media
Pokój 2 osobowy – 540 zł brutto + media

APARTAMENT:

1400 zł netto + media

OPŁATA REZERWACYJNA: wynosi 200 zł i w przypadku rezygnacji nie podlega zwrotowi.

KAUCJA celem zabezpieczenia ewentualnych strat i zniszczeń pobierana jest kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu lub 2 miesięcznego czynszu w części komercyjnej.
Kaucja płatna jest przed zakwaterowaniem.

Szczegółowe informacje pod nr tel.: 508 245 780 lub adresem e-mail: biuro.unicka@wsei.lublin.pl